WhatsApp Icon
40-18033

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
40-18033
Производителот
TubeDepot
Опис
CLASSICTONE PWR TRANS# 4018033
Категорија
трансформатори
Семејство
аудио трансформатори
На залиха
12876
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • сооднос на вртења - основно: секундарно:-
 • импеданса - примарна (оми):-
 • импеданса - секундарна (оми):-
 • DC отпор (dcr) - примарен:-
 • DC отпор (dcr) - секундарен:-
 • тип трансформатор:-
 • фреквентен опсег:-
 • чест одговор:-
 • напон - изолација:-
 • губење на вметнување:-
 • повратна загуба:-
 • ниво на моќност:-
 • Работна температура:-
 • агенција за одобрување:-
 • тип на монтирање:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • стил на завршување:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
40-18003

40-18003

TubeDepot

CLASSICTONE CHOKE # 4018003

На залиха: 4.192

TTC-5027

TTC-5027

Tamura

TRANSFORMER TELE 30K:3OK OHM SMD

На залиха: 37.549

MET-22

MET-22

Tamura

TRANSFORMR 2.5KCT:2.5KCT 1.0MADC

На залиха: 17.257

40-18016

40-18016

TubeDepot

CLASSICTONE PWR TRANS# 4018016

На залиха: 1.772

TTC-108

TTC-108

Tamura

TRANSF TELE COUP 600CT:600CT

На залиха: 20.376

1750J

1750J

Hammond Manufacturing

TRANSFORMER TUBE GUITAR AMP

На залиха: 2.565

SP-29

SP-29

Triad Magnetics

TRANSF 10K CT/500 CT AUDIO

На залиха: 6.578

124D

124D

Hammond Manufacturing

TRANSFRMR AUDIO 7KCT/15.8KCT IMP

На залиха: 3.108

101V

101V

Hammond Manufacturing

TRANSFORMER AUDIO 2500CT/50CT

На залиха: 6.232

144D

144D

Hammond Manufacturing

TRANSFORMER AUDIO 300CT/3.2 IMP

На залиха: 5.352

Категорија на производи

додатоци
78 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p458846/1182KIT750.jpg
Врв