WhatsApp Icon
CMI-1265-88-SMT-TR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CMI-1265-88-SMT-TR
Производителот
CUI Devices
Опис
BUZZER, 12.8 MM X 12.8 MM X 6.5
Категорија
аудио производи
Семејство
аларми, звучници и сирени
На залиха
17826
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:CMI
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • кола на возачот:Indicator, Internally Driven
 • тип на влез:DC
 • напон - номинален:5 V
 • опсег на напон:4 ~ 7V
 • фреквенција:2.4kHz
 • технологија:Magnetic
 • режим на работа:-
 • времетраење:-
 • ниво на звучен притисок (spl):88dB @ 5V, 10cm
 • струја - снабдување:30mA
 • локација на пристаништето:Top
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • агенција за одобрување:-
 • оценки:-
 • заштита од навлегување:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • раскинување:Solder Pads
 • големина / димензија:0.504" L x 0.504" W (12.80mm x 12.80mm)
 • висина - седење (макс):0.299" (7.60mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
UW-05-515-P(F)

UW-05-515-P(F)

Floyd Bell, Inc.

ULTRA PCB MOUNT WARBLE ALARM

На залиха: 4.625

SBS12GMHCTPC

SBS12GMHCTPC

Mallory Sonalert Products

IEC 9-12VDC 100DB GENERAL ROHS S

На залиха: 4.305

MW-V09-948-Q(M)

MW-V09-948-Q(M)

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT WARBLE ALARM

На залиха: 5.397

CPT-407-105-L60

CPT-407-105-L60

CUI Devices

TRANSDUCER PIEZO 14V 35.5MM FLNG

На залиха: 36.697

TMW-V86-530-W(S)

TMW-V86-530-W(S)

Floyd Bell, Inc.

TURBO PANEL MOUNT WARBLE ALARM

На залиха: 8.264

MAS803Q

MAS803Q

Mallory Sonalert Products

AUDIO PIEZO INDICATOR 1.5-30V TH

На залиха: 18.134

TUHS-V88Y-930-Q

TUHS-V88Y-930-Q

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT YELLOW UNIVERSAL IND

На залиха: 2.527

PT-2745WQ

PT-2745WQ

Mallory Sonalert Products

BUZZER PIEZO 5V 30MM CHASSIS

На залиха: 53.921

PKM22EPPH2002-B0

PKM22EPPH2002-B0

TOKO / Murata

AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH

На залиха: 144.927

CH-09-301-W(M)

CH-09-301-W(M)

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT CHIME ALARM

На залиха: 3.216

Категорија на производи

додатоци
654 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p525975/BF-1859-000.jpg
засилувачи
27 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p784993/KIT-BRITISH18WCOMBO-ASSEMBLED.jpg
микрофони
1361 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p707164/EM-6050.jpg
звучници
2738 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p707219/RC-1206S.jpg
вакуумски цевки
1412 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p785339/NOS-EL3N.jpg
Врв