WhatsApp Icon
SBS12XMCFPPC

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
SBS12XMCFPPC
Производителот
Mallory Sonalert Products
Опис
IEC 9-12VDC 100DB OXYGEN ROHS ST
Категорија
аудио производи
Семејство
аларми, звучници и сирени
На залиха
17028
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:SBS
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • кола на возачот:Indicator, Internally Driven
 • тип на влез:DC
 • напон - номинален:-
 • опсег на напон:9 ~ 12V
 • фреквенција:2.075kHz
 • технологија:Magnetic
 • режим на работа:Pin Selectable
 • времетраење:Variable
 • ниво на звучен притисок (spl):95dB @ 9V, 10cm
 • струја - снабдување:40 ~ 300mA
 • локација на пристаништето:Top
 • Работна температура:-30°C ~ 65°C
 • агенција за одобрување:cUL, UL
 • оценки:Medical
 • заштита од навлегување:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • раскинување:PC Pins
 • големина / димензија:1.750" Dia (44.45mm)
 • висина - седење (макс):0.590" (14.99mm)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
TE122001-4

TE122001-4

DB Unlimited

ELECTRO-MECHANICAL TRANSDUCER

На залиха: 123.626

TUHB-88W-930-Q(S)

TUHB-88W-930-Q(S)

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT WHITE UNIVERSAL INDI

На залиха: 2.554

SC2036CPR

SC2036CPR

Mallory Sonalert Products

AUDIO PIEZO IND 20-36V PNL MNT

На залиха: 2.344

UW-09-628-Q(S)D

UW-09-628-Q(S)D

Floyd Bell, Inc.

ULTRA PANEL MOUNT WARBLE/CONTINU

На залиха: 4.340

SBS12EMHFPPC

SBS12EMHFPPC

Mallory Sonalert Products

IEC 9-12VDC 100DB FAILURE ROHS S

На залиха: 2.770

TUHT-88R-930-Q

TUHT-88R-930-Q

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT RED UNIVERSAL INDICA

На залиха: 2.554

SBT12EMHCTPC

SBT12EMHCTPC

Mallory Sonalert Products

IEC 9-12VDC 90DB FAILURE ROHS ST

На залиха: 3.427

SBS12CHCSPPC

SBS12CHCSPPC

Mallory Sonalert Products

IEC 9-12VDC 100DB CARDIAC ROHS S

На залиха: 2.744

XB-09-312-S(F)

XB-09-312-S(F)

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT BEEP ALARM

На залиха: 4.784

OC-19-201-SL

OC-19-201-SL

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT CONTINUOUS ALARM W/

На залиха: 3.854

Категорија на производи

додатоци
654 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p525975/BF-1859-000.jpg
засилувачи
27 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p784993/KIT-BRITISH18WCOMBO-ASSEMBLED.jpg
микрофони
1361 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p707164/EM-6050.jpg
звучници
2738 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p707219/RC-1206S.jpg
вакуумски цевки
1412 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p785339/NOS-EL3N.jpg
Врв