2220Y2K00331KXR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y2K00331KXR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 330PF 2KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.32032
Листови со податоци онлајн
2220Y2K00331KXR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:330 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:2000V (2kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1210C330J4HACAUTO

C1210C330J4HACAUTO

KEMET

CAP CER 1210 33PF 16V ULTRA STAB

На залиха: 1.985.308

$0.05037

C1812X103K3JACAUTO

C1812X103K3JACAUTO

KEMET

CAP CER 10000PF 25V U2J 1812

На залиха: 261.951

$0.38175

1206J0250822JFT

1206J0250822JFT

Syfer

CAP CER 8200PF 25V C0G/NP0 1206

На залиха: 213.369

$0.46867

C316C752K1G5TA7301

C316C752K1G5TA7301

KEMET

CAP CER 7500PF 100V C0G/NP0 RAD

На залиха: 639.140

$0.15646

CC1206JRNPO0BN391

CC1206JRNPO0BN391

Yageo

CAP CER 390PF 100V NPO 1206

На залиха: 344.827

$0.29000

C0805X472F5GECAUTO7210

C0805X472F5GECAUTO7210

KEMET

CAP CER 0805 4.7NF 50V C0G 1%

На залиха: 865.800

$0.11550

GRM188R71C154JA01D

GRM188R71C154JA01D

TOKO / Murata

CAP CER MLCC

На залиха: 5.285.412

$0.01892

VJ0805Y821KXJAC

VJ0805Y821KXJAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 820PF 16V X7R 0805

На залиха: 3.164.556

$0.03160

0603Y1000682KXR

0603Y1000682KXR

Syfer

CAP CER 6800PF 100V X7R 0603

На залиха: 864.453

$0.11568

K680K15C0GK53L2

K680K15C0GK53L2

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 881.989

$0.11338

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв