WhatsApp Icon
1206J0630220KAT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1206J0630220KAT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 22PF 63V C0G/NP0 1206
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
16714
Листови со податоци онлајн
1206J0630220KAT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:22 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:63V
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:AEC-Q200
 • апликации:Automotive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1206 (3216 Metric)
 • големина / димензија:0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.063" (1.60mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
0603Y0630101FFT

0603Y0630101FFT

Syfer

CAP CER 100PF 63V C0G/NP0 0603

На залиха: 152.786

1206J1K00471KXT

1206J1K00471KXT

Syfer

CAP CER 470PF 1KV X7R 1206

На залиха: 488.376

1206Y2501P00CCT

1206Y2501P00CCT

Syfer

CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 1206

На залиха: 340.808

VJ0603D3R0DXAAP

VJ0603D3R0DXAAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 3PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 874.967

CL31B106KBHNNNE

CL31B106KBHNNNE

Samsung Electro-Mechanics

CAP CER 10UF 50V X7R 1206

На залиха: 270.270

C1206C270F2GACTU

C1206C270F2GACTU

KEMET

CAP CER 27PF 200V NP0 1206

На залиха: 181.801

2220J4K00331KCR

2220J4K00331KCR

Syfer

CAP CER 330PF 4KV C0G/NP0 2220

На залиха: 116.007

VJ0402D150MXCAP

VJ0402D150MXCAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 15PF 200V C0G/NP0 0402

На залиха: 627.864

1206J0630393JXR

1206J0630393JXR

Syfer

CAP CER 0.039UF 63V X7R 1206

На залиха: 403.730

GCJ188R71H123KA01J

GCJ188R71H123KA01J

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 3.972.983

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв