2220J1K50822KXT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220J1K50822KXT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 8200PF 1.5KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.51213
Листови со податоци онлајн
2220J1K50822KXT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:8200 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:1500V (1.5kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
0805Y6300121FCT

0805Y6300121FCT

Syfer

CAP CER 120PF 630V C0G/NP0 0805

На залиха: 182.989

$0.54648

VJ0805D621MLBAR

VJ0805D621MLBAR

Vishay / Vitramon

CAP CER 620PF 100V C0G/NP0 0805

На залиха: 362.778

$0.27565

CL31A226KOHNNNE

CL31A226KOHNNNE

Samsung Electro-Mechanics

CAP CER 22UF 16V X5R 1206

На залиха: 250.000

$0.40000

1825J2K00272KXT

1825J2K00272KXT

Syfer

CAP CER 2700PF 2KV X7R 1825

На залиха: 72.575

$1.51567

2225J6K00121FCR

2225J6K00121FCR

Syfer

CAP CER 120PF 6KV C0G/NP0 2225

На залиха: 24.991

$5.20184

VJ0805D111MLAAT

VJ0805D111MLAAT

Vishay / Vitramon

CAP CER 110PF 50V C0G/NP0 0805

На залиха: 426.639

$0.23439

1206J0100394KXR

1206J0100394KXR

Syfer

CAP CER 0.39UF 10V X7R 1206

На залиха: 326.477

$0.30630

2220J2500472KCR

2220J2500472KCR

Syfer

CAP CER 4700PF 250V C0G/NP0 2220

На залиха: 59.390

$1.85214

C0603C131J8HAC7867

C0603C131J8HAC7867

KEMET

CAP CER 0603 130PF 10V ULTRA STA

На залиха: 17.730.496

$0.00564

0101YA3R9CAT2A

0101YA3R9CAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 3.9PF 16V C0G/NP0 01005

На залиха: 285.714

$0.35000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв