2220Y4K00681KXR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y4K00681KXR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 680PF 4KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.79422
Листови со податоци онлајн
2220Y4K00681KXR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:680 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:4000V (4kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1210Y1000334JDR

1210Y1000334JDR

Syfer

CAP CER 0.33UF 100V X7R 1210

На залиха: 97.181

$1.13190

1206J1000152JFT

1206J1000152JFT

Syfer

CAP CER 1500PF 100V C0G/NP0 1206

На залиха: 252.022

$0.39679

VJ1206A8R2BXACW1BC

VJ1206A8R2BXACW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 1206

На залиха: 816.259

$0.12251

C1206X683G3GEC7210

C1206X683G3GEC7210

KEMET

CAP CER 1206 68NF 25V C0G 2%

На залиха: 303.720

$0.32925

C326C200G3G5TA7301

C326C200G3G5TA7301

KEMET

CAP CER 20PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 322.009

$0.31055

C315C162KAG5TA7301

C315C162KAG5TA7301

KEMET

CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 639.140

$0.15646

0805Y0250471KDT

0805Y0250471KDT

Syfer

CAP CER 470PF 25V X7R 0805

На залиха: 477.213

$0.20955

0805J2502P70BUT

0805J2502P70BUT

Syfer

CAP CER 2.7PF 250V C0G/NP0 0805

На залиха: 195.871

$0.51054

C0805X104K5REC7210

C0805X104K5REC7210

KEMET

CAP CER 0805 0.1UF 50V X7R 10%

На залиха: 1.868.460

$0.05352

C1210C823F8JAC7800

C1210C823F8JAC7800

KEMET

CAP CER 0.082UF 10V U2J 1210

На залиха: 83.821

$1.31231

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв