2220J6300103MXT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220J6300103MXT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 10000PF 630V X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.19935
Листови со податоци онлајн
2220J6300103MXT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:10000 pF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:630V
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1808Y0500151FFT

1808Y0500151FFT

Syfer

CAP CER 150PF 50V C0G/NP0 1808

На залиха: 74.118

$1.48411

VJ0603D5R1DLXAC

VJ0603D5R1DLXAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 5.1PF 25V C0G/NP0 0603

На залиха: 814.663

$0.12275

CKC21C512FCGAC7210

CKC21C512FCGAC7210

KEMET

KC-LINK 2220 5.1NF 500VDC C0G

На залиха: 53.582

$2.05291

2220J6300561KCR

2220J6300561KCR

Syfer

CAP CER 560PF 630V C0G/NP0 2220

На залиха: 82.926

$1.32647

VJ0805V273ZXQCW1BC

VJ0805V273ZXQCW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.027UF 10V Y5V 0805

На залиха: 8.410.428

$0.01189

VJ0603D1R8DXBAJ

VJ0603D1R8DXBAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.8PF 100V C0G/NP0 0603

На залиха: 833.263

$0.12001

C0603C153F3GACAUTO

C0603C153F3GACAUTO

KEMET

CAP CER 0.015UF 25V C0G/NP0 0603

На залиха: 181.507

$0.55094

MA1206XR274K160

MA1206XR274K160

Meritek

CAP CER 0.27UF 16V X7R 1206

На залиха: 1.008.064

$0.09920

1825J0250183KCT

1825J0250183KCT

Syfer

CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1825

На залиха: 50.372

$2.18375

C315C101K2G5TA7301

C315C101K2G5TA7301

KEMET

CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 RAD

На залиха: 1.361.285

$0.07346

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв