2220Y1K50820JCT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y1K50820JCT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 82PF 1.5KV C0G/NP0 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.45653
Листови со податоци онлајн
2220Y1K50820JCT PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:82 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:1500V (1.5kV)
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.165" (4.20mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C0805C153FMGEC7210

C0805C153FMGEC7210

KEMET

CAP CER 0805 15NF 63V C0G 1%

На залиха: 1.921.598

$0.05204

CBR06C609BAGAC

CBR06C609BAGAC

KEMET

CAP CER 6PF 250V C0G/NP0 0603

На залиха: 147.058

$0.68000

1206J1K0P900DQT

1206J1K0P900DQT

Syfer

CAP CER 0.9PF 1KV C0G/NP0 1206

На залиха: 191.850

$0.52124

1808J0256P80DFT

1808J0256P80DFT

Syfer

CAP CER 6.8PF 25V C0G/NP0 1808

На залиха: 193.952

$0.51559

2225J2000822JFT

2225J2000822JFT

Syfer

CAP CER 8200PF 200V C0G/NP0 2225

На залиха: 28.075

$4.27412

VJ0603D300FXXAP

VJ0603D300FXXAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 30PF 25V C0G/NP0 0603

На залиха: 136.705

$0.73150

2220J0100821FCT

2220J0100821FCT

Syfer

CAP CER 820PF 10V C0G/NP0 2220

На залиха: 20.067

$6.47815

1808J0630180KCR

1808J0630180KCR

Syfer

CAP CER 18PF 63V C0G/NP0 1808

На залиха: 329.880

$0.30314

1808Y0630820FFR

1808Y0630820FFR

Syfer

CAP CER 82PF 63V C0G/NP0 1808

На залиха: 78.618

$1.39916

2225Y6K00391MXT

2225Y6K00391MXT

Syfer

CAP CER 390PF 6KV X7R 2225

На залиха: 85.522

$1.28621

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв