2220Y4K00182JXR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y4K00182JXR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 1800PF 4KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.18805
Листови со податоци онлајн
2220Y4K00182JXR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:1800 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:4000V (4kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
GMC10Y5V224M25NT

GMC10Y5V224M25NT

CAL-CHIP ELECTRONICS INC.

CAP CER 0.22UF 25V Y5V 0603

На залиха: 5.555.555

$0.01800

C316C162GAG5TA7301

C316C162GAG5TA7301

KEMET

CAP CER 1600PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 166.755

$0.59968

HQ0603CG2R7B500

HQ0603CG2R7B500

Meritek

CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 8.097.165

$0.01235

VJ0603D1R4BXCAJ

VJ0603D1R4BXCAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.4PF 200V C0G/NP0 0603

На залиха: 377.230

$0.26509

2220JA250332JXTB16

2220JA250332JXTB16

Syfer

CAP CER 3300PF 250V X7R 2220

На залиха: 61.016

$1.80279

1808J1K04P70BFR

1808J1K04P70BFR

Syfer

CAP CER 4.7PF 1KV C0G/NP0 1808

На залиха: 93.581

$1.17544

VJ1812Y273JXEAT

VJ1812Y273JXEAT

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.027UF 500V X7R 1812

На залиха: 251.635

$0.39740

C1206C330J4HACAUTO

C1206C330J4HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 33PF 16V ULTRA STAB

На залиха: 3.071.253

$0.03256

C326C829D3G5TA7301

C326C829D3G5TA7301

KEMET

CAP CER 8.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 388.742

$0.25724

04025U100JAT2A

04025U100JAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402

На залиха: 625.000

$0.16000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв