GRM0225C1H6R8BA03L

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
GRM0225C1H6R8BA03L
Производителот
TOKO / Murata
Опис
CAP CER MLCC
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.00997
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
EMK212ABJ106MG-T

EMK212ABJ106MG-T

TAIYO YUDEN

CAP CER 10UF 16V X5R 0805

На залиха: 476.190

$0.21000

C1206X224K3REC7800

C1206X224K3REC7800

KEMET

CAP CER 1206 220NF 25V X7R 10%

На залиха: 1.028.383

$0.09724

GJM0335C1HR62WB01D

GJM0335C1HR62WB01D

TOKO / Murata

CAP CER 0.62PF 50V C0G/NP0 0201

На залиха: 588.235

$0.17000

2220J1K20180FCT

2220J1K20180FCT

Syfer

CAP CER 18PF 1.2KV C0G/NP0 2220

На залиха: 27.953

$4.29291

04025A4R3CAT4A

04025A4R3CAT4A

Elco (AVX)

CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402

На залиха: 2.020.202

$0.04950

C0603C0G500-271GNP

C0603C0G500-271GNP

Venkel LTD

CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 6.666.666

$0.01500

C1206X392J5HACAUTO

C1206X392J5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 3.9NF 50V ULTRA STA

На залиха: 1.767.721

$0.05657

2220Y1000683MDT

2220Y1000683MDT

Syfer

CAP CER 0.068UF 100V X7R 2220

На залиха: 43.363

$2.53668

1206Y0630471KFR

1206Y0630471KFR

Syfer

CAP CER 470PF 63V C0G/NP0 1206

На залиха: 302.947

$0.33009

0603J0500391MDR

0603J0500391MDR

Syfer

CAP CER 390PF 50V X7R 0603

На залиха: 720.980

$0.13870

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв