C052C220K2R5TA7301

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
C052C220K2R5TA7301
Производителот
KEMET
Опис
CAP CER 22PF 200V X7R RADIAL
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.13904
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:LDD Comm X7R
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:22 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:200V
 • температурен коефициент:X7R
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Radial
 • големина / димензија:0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
 • висина - седење (макс):0.200" (5.08mm)
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:0.200" (5.08mm)
 • олово стил:Formed Leads
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
GRM033C80J105ME05J

GRM033C80J105ME05J

TOKO / Murata

CAP CER 1UF 6.3V X6S 0201

На залиха: 2.424.242

$0.04125

C315C202J2G5TA7301

C315C202J2G5TA7301

KEMET

CAP CER 2000PF 200V C0G/NP0 RAD

На залиха: 623.014

$0.16051

VJ0805D2R0DLXAP

VJ0805D2R0DLXAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 2PF 25V NP0 0805

На залиха: 544.484

$0.18366

0805Y5007P50CQT

0805Y5007P50CQT

Syfer

CAP CER 7.5PF 500V C0G/NP0 0805

На залиха: 185.970

$0.53772

0603J1000682KDR

0603J1000682KDR

Syfer

CAP CER 6800PF 100V X7R 0603

На залиха: 624.102

$0.16023

C901U150JUSDCAWL35

C901U150JUSDCAWL35

KEMET

CAP CER 15PF 400VAC SL RADIAL

На залиха: 1.052.188

$0.09504

C317C361G3G5TA7301

C317C361G3G5TA7301

KEMET

CAP CER 360PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 322.009

$0.31055

1825J3K00331GCT

1825J3K00331GCT

Syfer

CAP CER 330PF 3KV C0G/NP0 1825

На залиха: 36.721

$2.99556

2220Y3K00272MXR

2220Y3K00272MXR

Syfer

CAP CER 2700PF 3KV X7R 2220

На залиха: 88.979

$1.23624

HV1825Y102KXMATHV

HV1825Y102KXMATHV

Vishay / Vitramon

CAP CER 1000PF 5KV X7R 1825

На залиха: 47.210

$2.33000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв