D222M20Z5UF63J5R

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
D222M20Z5UF63J5R
Производителот
Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric
Опис
CAP CER 2200PF 50V Z5U RADIAL
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.03643
Листови со податоци онлајн
D222M20Z5UF63J5R PDF
 • серија:D
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • капацитет:2200 pF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:50V
 • температурен коефициент:Z5U
 • Работна температура:-30°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Radial, Disc
 • големина / димензија:0.197" Dia (5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:0.197" (5.00mm)
 • олово стил:Formed Leads - Kinked
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1206Y0100684MXR

1206Y0100684MXR

Syfer

CAP CER 0.68UF 10V X7R 1206

На залиха: 253.923

$0.39382

1808Y2000102FFR

1808Y2000102FFR

Syfer

CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 1808

На залиха: 65.307

$1.68434

2220J0250150FCT

2220J0250150FCT

Syfer

CAP CER 15PF 25V C0G/NP0 2220

На залиха: 18.788

$6.91909

C315C912K1G5TA

C315C912K1G5TA

KEMET

CAP CER 9100PF 100V C0G/NP0 RAD

На залиха: 601.539

$0.16624

0805Y5000222JET

0805Y5000222JET

Syfer

CAP CER 2200PF 500V X7R 0805

На залиха: 378.630

$0.26411

2220Y6300102JCR

2220Y6300102JCR

Syfer

CAP CER 1000PF 630V C0G/NP0 2220

На залиха: 74.398

$1.47852

C1210X629C5HACAUTO

C1210X629C5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1210 6.2PF 50V ULTRA STA

На залиха: 1.030.396

$0.09705

1210Y5000391KCT

1210Y5000391KCT

Syfer

CAP CER 390PF 500V C0G/NP0 1210

На залиха: 322.040

$0.31052

C1210C333J1GAC7800

C1210C333J1GAC7800

KEMET

CAP CER 0.033UF 100V C0G 1210

На залиха: 34.482

$3.48000

1210Y0100224KXT

1210Y0100224KXT

Syfer

CAP CER 0.22UF 10V X7R 1210

На залиха: 218.708

$0.45723

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв