VJ2225A222KBAAT4X

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
VJ2225A222KBAAT4X
Производителот
Vishay / Vitramon
Опис
CAP CER 2200PF 50V NP0 2225
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.46592
Листови со податоци онлајн
VJ2225A222KBAAT4X PDF
 • серија:VJ OMD
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:2200 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:50V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination, High Voltage
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2225 (5763 Metric)
 • големина / димензија:0.226" L x 0.250" W (5.74mm x 6.35mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.086" (2.18mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
LMK212AB7106KG-T

LMK212AB7106KG-T

TAIYO YUDEN

CAP CER 10UF 10V X7R 0805

На залиха: 370.370

$0.27000

2220Y6K00270JCR

2220Y6K00270JCR

Syfer

CAP CER 27PF 6KV C0G/NP0 2220

На залиха: 119.171

$0.83913

VJ0402A1R5DXQCW1BC

VJ0402A1R5DXQCW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.5PF 10V C0G/NP0 0402

На залиха: 6.293.266

$0.01589

0805J0160820FCT

0805J0160820FCT

Syfer

CAP CER 82PF 16V C0G/NP0 0805

На залиха: 209.196

$0.47802

CL10B224KP8NFNC

CL10B224KP8NFNC

Samsung Electro-Mechanics

CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603

На залиха: 1.000.000

$0.10000

1808Y6K04P70BCT

1808Y6K04P70BCT

Syfer

CAP CER 4.7PF 6KV C0G/NP0 1808

На залиха: 72.052

$1.52667

0805J0160270KCT

0805J0160270KCT

Syfer

CAP CER 27PF 16V C0G/NP0 0805

На залиха: 745.434

$0.13415

1206Y0250221FCT

1206Y0250221FCT

Syfer

CAP CER 220PF 25V C0G/NP0 1206

На залиха: 129.428

$0.77263

1808Y0160391JDT

1808Y0160391JDT

Syfer

CAP CER 390PF 16V X7R 1808

На залиха: 200.666

$0.49834

0603B391K500CT

0603B391K500CT

Walsin Technology

CAP CER 390PF 50V X7R 0603

На залиха: 1.000.000

$0.10000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв