1210J0630331GAT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1210J0630331GAT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 330PF 63V C0G/NP0 1210
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.07336
Листови со податоци онлајн
1210J0630331GAT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:330 pF
 • толеранција:±2%
 • напон - номинален:63V
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:AEC-Q200
 • апликации:Automotive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1210 (3225 Metric)
 • големина / димензија:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.079" (2.00mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
2220Y0250473JDR

2220Y0250473JDR

Syfer

CAP CER 0.047UF 25V X7R 2220

На залиха: 37.115

$3.23316

VJ0402D330KLXAC

VJ0402D330KLXAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 33PF 25V C0G/NP0 0402

На залиха: 595.415

$0.16795

VJ0603D3R3CXPAC

VJ0603D3R3CXPAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 3.3PF 250V C0G/NP0 0603

На залиха: 596.231

$0.16772

C1206X683F5JAC7800

C1206X683F5JAC7800

KEMET

CAP CER 0.068UF 50V U2J 1206

На залиха: 103.156

$0.96940

0505Y250P500CQT

0505Y250P500CQT

Syfer

CAP CER 0.5PF 250V C0G/NP0 0505

На залиха: 210.044

$0.47609

K273K20X7RK53H5

K273K20X7RK53H5

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 0.027UF 200V X7R RADIAL

На залиха: 653.979

$0.15291

2220Y1K00822FCR

2220Y1K00822FCR

Syfer

CAP CER 8200PF 1KV C0G/NP0 2220

На залиха: 17.427

$8.03320

CKC21C273JCGAC7210

CKC21C273JCGAC7210

KEMET

KC-LINK 2220 27NF 500VDC C0G

На залиха: 74.357

$1.47934

C1210C360K3HAC7800

C1210C360K3HAC7800

KEMET

CAP CER 1210 36PF 25V ULTRA STAB

На залиха: 2.600.104

$0.03846

1812Y0630824KXR

1812Y0630824KXR

Syfer

CAP CER 0.82UF 63V X7R 1812

На залиха: 100.935

$1.08980

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв