1210J1K00561JAT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1210J1K00561JAT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 560PF 1KV C0G/NP0 1210
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.58902
Листови со податоци онлајн
1210J1K00561JAT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:560 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:1000V (1kV)
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:AEC-Q200
 • апликации:Automotive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1210 (3225 Metric)
 • големина / димензија:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.079" (2.00mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
FA24C0G2W821JNU00

FA24C0G2W821JNU00

TDK Corporation

CAP CER 820PF 450V C0G RADIAL

На залиха: 196.078

$0.51000

FK18C0G2E151JN006

FK18C0G2E151JN006

TDK Corporation

CAP CER 150PF 250V C0G RADIAL

На залиха: 1.168.497

$0.08558

VJ0805D120MXCAC

VJ0805D120MXCAC

Vishay / Vitramon

CAP CER 12PF 200V C0G/NP0 0805

На залиха: 449.862

$0.22229

C0805C123J8HACAUTO

C0805C123J8HACAUTO

KEMET

CAP CER 0805 12NF 10V ULTRA STAB

На залиха: 2.289.377

$0.04368

C0603C0G1E620G

C0603C0G1E620G

TDK Corporation

CAP CER 62PF 25V C0G 0201

На залиха: 1.000.000

$0.10000

1812J2500153JCT

1812J2500153JCT

Syfer

CAP CER 0.015UF 250V C0G 1812

На залиха: 63.994

$1.71889

1825J2500560KCR

1825J2500560KCR

Syfer

CAP CER 56PF 250V C0G/NP0 1825

На залиха: 51.900

$2.11946

C1206X439C8HACAUTO

C1206X439C8HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 4.3PF 10V ULTRA STA

На залиха: 1.605.909

$0.06227

1812J2000123JAT

1812J2000123JAT

Syfer

CAP CER .012UF 200V C0G/NP0 1812

На залиха: 59.732

$1.84155

2225Y1K20101FCR

2225Y1K20101FCR

Syfer

CAP CER 100PF 1.2KV C0G/NP0 2225

На залиха: 20.998

$6.19094

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв