C1210X223MBGAC7800

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
C1210X223MBGAC7800
Производителот
KEMET
Опис
CAP CER 0.022UF 630V C0G 1210
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.51944
Листови со податоци онлајн
C1210X223MBGAC7800 PDF
 • серија:SMD Comm C0G HV Flex
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:0.022 µF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:630V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Low ESL, Soft Termination, High Voltage
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1210 (3225 Metric)
 • големина / димензија:0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.087" (2.20mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C315C241GAG5TA

C315C241GAG5TA

KEMET

CAP CER 240PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 301.241

$0.33196

C1206C139B3HACAUTO

C1206C139B3HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 1.3PF 25V ULTRA STA

На залиха: 2.018.978

$0.04953

C324C152FAG5TA7301

C324C152FAG5TA7301

KEMET

CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 99.415

$1.10647

1812J0500680JAR

1812J0500680JAR

Syfer

CAP CER 68PF 50V C0G/NP0 1812

На залиха: 103.851

$1.05920

CC0603MRX7R9BB472

CC0603MRX7R9BB472

Yageo

CAP CER 4700PF 50V X7R 0603

На залиха: 1.000.000

$0.10000

1206Y0251P20BCR

1206Y0251P20BCR

Syfer

CAP CER 1.2PF 25V C0G/NP0 1206

На залиха: 159.616

$0.62650

1210J1K00390JFR

1210J1K00390JFR

Syfer

CAP CER 39PF 1KV C0G/NP0 1210

На залиха: 224.004

$0.44642

C0603C620K3HAC7867

C0603C620K3HAC7867

KEMET

CAP CER 0603 62PF 25V ULTRA STAB

На залиха: 17.730.496

$0.00564

12102U360FAT2A

12102U360FAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 36PF 200V NP0 1210

На залиха: 396.118

$0.25245

2220Y3K00681JXT

2220Y3K00681JXT

Syfer

CAP CER 680PF 3KV X7R 2220

На залиха: 60.991

$1.80353

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв