CKC21C393MWGAC7800

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CKC21C393MWGAC7800
Производителот
KEMET
Опис
KC-LINK 2220 39NF 650VDC C0G
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.48364
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1210X620M4HACAUTO

C1210X620M4HACAUTO

KEMET

CAP CER 1210 62PF 16V ULTRA STAB

На залиха: 1.264.222

$0.07910

1206J6300123JXR

1206J6300123JXR

Syfer

CAP CER 0.012UF 630V X7R 1206

На залиха: 335.863

$0.29774

K271K15C0GF53L2

K271K15C0GF53L2

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 270PF 50V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 1.825.483

$0.05478

2225J6K00821JXT

2225J6K00821JXT

Syfer

CAP CER 820PF 6KV X7R 2225

На залиха: 76.812

$1.43205

C0603C919B5HACAUTO

C0603C919B5HACAUTO

KEMET

CAP CER 0603 9.1PF 50V ULTRA STA

На залиха: 5.035.246

$0.01986

1825Y0160153KXT

1825Y0160153KXT

Syfer

CAP CER 0.015UF 16V X7R 1825

На залиха: 57.275

$1.92055

2225J0500181KFR

2225J0500181KFR

Syfer

CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 2225

На залиха: 39.680

$3.02414

GRM21BR71E564KA88L

GRM21BR71E564KA88L

TOKO / Murata

CAP CER 0.56UF 25V X7R 0805

На залиха: 256.410

$0.39000

2220Y0160270FFR

2220Y0160270FFR

Syfer

CAP CER 27PF 16V C0G/NP0 2220

На залиха: 9.830

$11.18922

C324C229D3G5TA

C324C229D3G5TA

KEMET

CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 364.458

$0.27438

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв