1812Y1K00332KER

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1812Y1K00332KER
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 3300PF 1KV X7R 1812
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.96840
Листови со податоци онлајн
1812Y1K00332KER PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:3300 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:1000V (1kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:AEC-Q200
 • апликации:Automotive, Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1812 (4532 Metric)
 • големина / димензија:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1206X331K5HAC7800

C1206X331K5HAC7800

KEMET

CAP CER 1206 330PF 50V ULTRA STA

На залиха: 2.380.385

$0.04201

12103C334KAT4A

12103C334KAT4A

Elco (AVX)

CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210

На залиха: 696.718

$0.14353

VJ1825A153JBBAT4X

VJ1825A153JBBAT4X

Vishay / Vitramon

CAP CER 0.015UF 100V NP0 1825

На залиха: 90.667

$1.21322

VJ0805D120JXPAJ

VJ0805D120JXPAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 12PF 250V C0G/NP0 0805

На залиха: 374.125

$0.26729

MC05CTN5008R2

MC05CTN5008R2

Viking Tech

CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0805

На залиха: 14.265.335

$0.00701

VJ0603D200FLAAP

VJ0603D200FLAAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 20PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 136.705

$0.73150

VJ1206A1R8CXAAP

VJ1206A1R8CXAAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.8PF 50V C0G/NP0 1206

На залиха: 449.984

$0.22223

GCM216R72A122JA37J

GCM216R72A122JA37J

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 1.333.688

$0.07498

1808J0630222MXT

1808J0630222MXT

Syfer

CAP CER 2200PF 63V X7R 1808

На залиха: 295.176

$0.33878

C316C100FAG5TA7301

C316C100FAG5TA7301

KEMET

CAP CER 10PF 250V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 228.320

$0.43798

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв