2220J5000123JXT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220J5000123JXT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 0.012UF 500V X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.51500
Листови со податоци онлајн
2220J5000123JXT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:0.012 µF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:500V
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CAS26C809DAGFC

CAS26C809DAGFC

KEMET

SFTY 2211 8PF X1 250 / Y2 250 C0

На залиха: 84.530

$1.30130

C320C153F2G5TA7301

C320C153F2G5TA7301

KEMET

CAP CER 0.015UF 200V C0G/NP0 RAD

На залиха: 40.470

$2.71804

C0603C470K1GACTU

C0603C470K1GACTU

KEMET

CAP CER 47PF 100V C0G/NP0 0603

На залиха: 344.827

$0.29000

C1210C160J5HACAUTO

C1210C160J5HACAUTO

KEMET

CAP CER 1210 16PF 50V ULTRA STAB

На залиха: 1.985.308

$0.05037

1812J1000104MXTE03

1812J1000104MXTE03

Syfer

CAP CER 0.1UF 100V X7R 1812

На залиха: 68.587

$1.60380

0603J0160103JXT

0603J0160103JXT

Syfer

CAP CER 10000PF 16V X7R 0603

На залиха: 653.253

$0.15308

C420C122GAG5TA7200

C420C122GAG5TA7200

KEMET

CAP CER 1200PF 250V C0G AXIAL

На залиха: 619.041

$0.16154

C320C102G3G5TA

C320C102G3G5TA

KEMET

CAP CER 1000PF 25V C0G/NP0 RAD

На залиха: 301.241

$0.33196

0201BN150J500YT

0201BN150J500YT

NOVACAP

CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0201

На залиха: 165.818

$0.60307

1825J4K00180FCT

1825J4K00180FCT

Syfer

CAP CER 18PF 4KV C0G/NP0 1825

На залиха: 36.303

$3.30544

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв