2220Y0630123MXR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y0630123MXR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 0.012UF 63V X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.65860
Листови со податоци онлајн
2220Y0630123MXR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:0.012 µF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:63V
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.165" (4.20mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
SR655C106KAR

SR655C106KAR

Elco (AVX)

CAP CER 10UF 50V X7R RADIAL

На залиха: 28.169

$4.26000

VJ0603D181MXAAR

VJ0603D181MXAAR

Vishay / Vitramon

CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 852.369

$0.11732

HQCEJM221GAH6A

HQCEJM221GAH6A

Elco (AVX)

CAP CER 220PF 3.6KV P90 3838

На залиха: 3.021

$39.72000

C0805C223M3GEC7800

C0805C223M3GEC7800

KEMET

CAP CER 0805 22NF 25V C0G 20%

На залиха: 1.020.304

$0.09801

0805J0630182GAR

0805J0630182GAR

Syfer

CAP CER 1800PF 63V C0G/NP0 0805

На залиха: 211.891

$0.47194

RCE5C1H4R0C0A2H03B

RCE5C1H4R0C0A2H03B

TOKO / Murata

CAP CER 4PF 50V NP0 RADIAL

На залиха: 711.085

$0.14063

C0603X271F1HAC7867

C0603X271F1HAC7867

KEMET

CAP CER 0603 270PF 100V ULTRA ST

На залиха: 3.126.954

$0.03198

C1210C369C3HAC7800

C1210C369C3HAC7800

KEMET

CAP CER 1210 3.6PF 25V ULTRA STA

На залиха: 1.945.146

$0.05141

CKC21C512JWGAC7210

CKC21C512JWGAC7210

KEMET

KC-LINK 2220 5.1NF 650VDC C0G

На залиха: 100.100

$1.09890

0603J0506P20CQT

0603J0506P20CQT

Syfer

CAP CER 6.2PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 275.436

$0.36306

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв