CKC21X682JDGACAUTO

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CKC21X682JDGACAUTO
Производителот
KEMET
Опис
KC-LINK 2220 6.8NF 1000VDC C0G
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$2.76830
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
2225Y1000223FCR

2225Y1000223FCR

Syfer

CAP CER 0.022UF 100V C0G 2225

На залиха: 8.859

$12.41604

C1206C223F5JAC7800

C1206C223F5JAC7800

KEMET

CAP CER 0.022UF 50V U2J 1206

На залиха: 168.140

$0.59474

C315C512F1G5TA

C315C512F1G5TA

KEMET

CAP CER 5100PF 100V C0G/NP0 RAD

На залиха: 83.881

$1.31138

C1206X511G4HACAUTO

C1206X511G4HACAUTO

KEMET

CAP CER 1206 510PF 16V ULTRA STA

На залиха: 1.307.531

$0.07648

VJ0603D910KXBAT

VJ0603D910KXBAT

Vishay / Vitramon

CAP CER 91PF 100V C0G/NP0 0603

На залиха: 816.726

$0.12244

C327C241JAG5TA7301

C327C241JAG5TA7301

KEMET

CAP CER 240PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 924.983

$0.10811

GRT033R60G105ME13D

GRT033R60G105ME13D

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 5.263.157

$0.01900

1206J5000820KCT

1206J5000820KCT

Syfer

CAP CER 82PF 500V C0G/NP0 1206

На залиха: 506.739

$0.19734

MA0805XR273K160

MA0805XR273K160

Meritek

CAP CER 0.027UF 16V X7R 0805

На залиха: 5.181.347

$0.01930

2220Y0160104KXT

2220Y0160104KXT

Syfer

CAP CER 0.1UF 16V X7R 2220

На залиха: 60.139

$1.82907

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв