2220Y6K00152KXT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y6K00152KXT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 1500PF 6KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.13683
Листови со податоци онлајн
2220Y6K00152KXT PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:1500 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:6000V (6kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
18122A272KAT2A

18122A272KAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 2700PF 200V NP0 1812

На залиха: 279.290

$0.35805

1206Y2500331KXT

1206Y2500331KXT

Syfer

CAP CER 330PF 250V X7R 1206

На залиха: 481.347

$0.20775

0805J2000471KDR

0805J2000471KDR

Syfer

CAP CER 470PF 200V X7R 0805

На залиха: 467.136

$0.21407

2225Y0630185MXT

2225Y0630185MXT

Syfer

CAP CER 1.8UF 63V X7R 2225

На залиха: 41.631

$2.64221

1812J0500104MXT

1812J0500104MXT

Syfer

CAP CER 0.1UF 50V X7R 1812

На залиха: 134.174

$0.74530

1206Y0160331KFT

1206Y0160331KFT

Syfer

CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 1206

На залиха: 308.947

$0.32368

08052A151KAT2A

08052A151KAT2A

Elco (AVX)

CAP CER 150PF 200V NP0 0805

На залиха: 1.598.465

$0.06256

1812Y5000184JER

1812Y5000184JER

Syfer

CAP CER 0.18UF 500V X7R 1812

На залиха: 55.680

$1.97556

C321C180KAG5TA

C321C180KAG5TA

KEMET

CAP CER RAD 18PF 250V C0G 10%

На залиха: 940.468

$0.10633

1206J0630101JXR

1206J0630101JXR

Syfer

CAP CER 100PF 63V X7R 1206

На залиха: 464.986

$0.21506

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв