C322C162J3G5TA7301

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
C322C162J3G5TA7301
Производителот
KEMET
Опис
CAP CER 1600PF 25V C0G/NP0 RAD
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.10811
Листови со податоци онлајн
C322C162J3G5TA7301 PDF
 • серија:GoldMax 300 Comm C0G
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:1600 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:25V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Low ESL
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Radial
 • големина / димензија:0.200" L x 0.125" W (5.08mm x 3.18mm)
 • висина - седење (макс):0.260" (6.60mm)
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:0.200" (5.08mm)
 • олово стил:Formed Leads
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C1812C105K1RALTU

C1812C105K1RALTU

KEMET

CAP CER 1UF 100V X7R 1812

На залиха: 56.261

$1.95515

HC0805CG1R5C501

HC0805CG1R5C501

Meritek

CAP CER 1.5PF 500V C0G/NP0 0805

На залиха: 2.577.319

$0.03880

501R18N151JV4E

501R18N151JV4E

Johanson Dielectrics, Inc.

CAP CER 150PF 500V C0G/NP0 1206

На залиха: 120.481

$0.83000

1206J0160152JCT

1206J0160152JCT

Syfer

CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 1206

На залиха: 413.855

$0.24163

2225J0630152FCT

2225J0630152FCT

Syfer

CAP CER 1500PF 63V C0G/NP0 2225

На залиха: 16.942

$8.26308

C1210C360K8HACAUTO

C1210C360K8HACAUTO

KEMET

CAP CER 1210 36PF 10V ULTRA STAB

На залиха: 2.044.571

$0.04891

VJ0603D8R2BLCAJ

VJ0603D8R2BLCAJ

Vishay / Vitramon

CAP CER 8.2PF 200V C0G/NP0 0603

На залиха: 326.936

$0.30587

1206J6300681FCT

1206J6300681FCT

Syfer

CAP CER 680PF 630V C0G/NP0 1206

На залиха: 116.009

$0.86200

C2225X7R102-104KNE

C2225X7R102-104KNE

Venkel LTD

CAP CER 0.1UF 1KV X7R 2225

На залиха: 214.279

$0.46668

C323C473FAG5TA

C323C473FAG5TA

KEMET

CAP CER 0.047UF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 37.223

$2.95510

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв