GRT1885C1H820JA02D

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
GRT1885C1H820JA02D
Производителот
TOKO / Murata
Опис
CAP CER
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.04092
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Not For New Designs
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1808J0500333MDR

1808J0500333MDR

Syfer

CAP CER 0.033UF 50V X7R 1808

На залиха: 214.132

$0.46700

C0805C821K5RACTU

C0805C821K5RACTU

KEMET

CAP CER 820PF 50V X7R 0805

На залиха: 322.580

$0.31000

1206J0500103GAT

1206J0500103GAT

Syfer

CAP CER 10000PF 50V C0G/NP0 1206

На залиха: 107.665

$1.02168

1206J0630821KXT

1206J0630821KXT

Syfer

CAP CER 820PF 63V X7R 1206

На залиха: 516.235

$0.19371

1206Y1K50151FCT

1206Y1K50151FCT

Syfer

CAP CER 150PF 1.5KV C0G/NP0 1206

На залиха: 105.172

$1.04590

1206J0501P50BAR

1206J0501P50BAR

Syfer

CAP CER 1.5PF 50V C0G/NP0 1206

На залиха: 115.151

$0.86842

885012007019

885012007019

Würth Elektronik Midcom

CAP CER 330PF 16V C0G/NP0 0805

На залиха: 1.000.000

$0.10000

1808Y0500474JXT

1808Y0500474JXT

Syfer

CAP CER 0.47UF 50V X7R 1808

На залиха: 154.423

$0.64757

1210Y2K00391JXR

1210Y2K00391JXR

Syfer

CAP CER 390PF 2KV X7R 1210

На залиха: 241.126

$0.41472

C325C471F3G5TA7301

C325C471F3G5TA7301

KEMET

CAP CER 470PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 228.320

$0.43798

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв