GCM21A5C2E270JX01D

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
GCM21A5C2E270JX01D
Производителот
TOKO / Murata
Опис
CAP CER
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.06887
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:-
 • толеранција:-
 • напон - номинален:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:-
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:-
 • пакет / куќиште:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
0805J6300121JXT

0805J6300121JXT

Syfer

CAP CER 120PF 630V X7R 0805

На залиха: 559.096

$0.17886

0805J2000333JXR

0805J2000333JXR

Syfer

CAP CER 0.033UF 200V X7R 0805

На залиха: 439.251

$0.22766

C333C512FAG5TA7301

C333C512FAG5TA7301

KEMET

CAP CER 5100PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 82.969

$1.32579

C410C391J1G5TA

C410C391J1G5TA

KEMET

CAP CER 390PF 100V C0G/NP0 AXIAL

На залиха: 204.081

$0.49000

C1210X362M1HAC7800

C1210X362M1HAC7800

KEMET

CAP CER 1210 3.6NF 100V ULTRA ST

На залиха: 1.214.034

$0.08237

C322C220K1G5TA7301

C322C220K1G5TA7301

KEMET

CAP CER 22PF 100V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 960.153

$0.10415

1812J4K00181KCR

1812J4K00181KCR

Syfer

CAP CER 180PF 4KV C0G/NP0 1812

На залиха: 149.180

$0.67033

0805Y0250152GCR

0805Y0250152GCR

Syfer

CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 0805

На залиха: 293.901

$0.34025

C1812X7R102-223KNE

C1812X7R102-223KNE

Venkel LTD

CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1812

На залиха: 483.839

$0.20668

2220J0250273MXR

2220J0250273MXR

Syfer

CAP CER 0.027UF 25V X7R 2220

На залиха: 71.626

$1.53574

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв