12105A822JAT2A

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
12105A822JAT2A
Производителот
Elco (AVX)
Опис
CAP CER 8200PF 50V C0G/NP0 1210
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.30250
Листови со податоци онлајн
12105A822JAT2A PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:8200 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:50V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1210 (3225 Metric)
 • големина / димензија:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.037" (0.94mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1808J0500681FFT

1808J0500681FFT

Syfer

CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 1808

На залиха: 76.207

$1.44342

1812Y0160123KCR

1812Y0160123KCR

Syfer

CAP CER 0.012UF 16V C0G/NP0 1812

На залиха: 108.670

$0.92021

C0603C508D2GACTU

C0603C508D2GACTU

KEMET

CAP CER 0.5PF 200V NP0 0603

На залиха: 1.391.982

$0.07184

CAS18C151MARFC

CAS18C151MARFC

KEMET

SFTY 1812 150PF X1 250 / Y2 250

На залиха: 124.467

$0.80342

C0603C209C3HAC7867

C0603C209C3HAC7867

KEMET

CAP CER 0603 2PF 25V ULTRA STABL

На залиха: 14.947.683

$0.00669

2220Y0250272GFR

2220Y0250272GFR

Syfer

CAP CER 2700PF 25V C0G/NP0 2220

На залиха: 24.815

$5.23866

C322C620J3G5TA7301

C322C620J3G5TA7301

KEMET

CAP CER 62PF 25V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 924.983

$0.10811

VJ0805A101FXQCW1BC

VJ0805A101FXQCW1BC

Vishay / Vitramon

CAP CER 100PF 10V C0G/NP0 0805

На залиха: 1.296.344

$0.07714

1210J0500563JXT

1210J0500563JXT

Syfer

CAP CER 0.056UF 50V X7R 1210

На залиха: 215.903

$0.46317

CC0402MRY5V6BB105

CC0402MRY5V6BB105

Yageo

CAP CER 1UF 10V Y5V 0402

На залиха: 769.230

$0.13000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв