C430C222J3G5TA

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
C430C222J3G5TA
Производителот
KEMET
Опис
CAP CER 2200PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.08930
Листови со податоци онлајн
C430C222J3G5TA PDF
 • серија:AxiMax 400 Comm C0G
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • капацитет:2200 pF
 • толеранција:±5%
 • напон - номинален:25V
 • температурен коефициент:C0G, NP0
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Low ESL
 • оценки:-
 • апликации:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Axial
 • големина / димензија:0.150" Dia x 0.240" L (3.81mm x 6.10mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):-
 • проред на олово:-
 • олово стил:Straight
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
C0805X220J5HAC7800

C0805X220J5HAC7800

KEMET

CAP CER 0805 22PF 50V ULTRA STAB

На залиха: 4.737.091

$0.02111

0805Y1002P20CQT

0805Y1002P20CQT

Syfer

CAP CER 2.2PF 100V C0G/NP0 0805

На залиха: 241.446

$0.41417

C410C119C3G5TA7200

C410C119C3G5TA7200

KEMET

CAP CER 1.1PF 25V C0G/NP0 AXIAL

На залиха: 1.012.760

$0.09874

0805J2000101GCR

0805J2000101GCR

Syfer

CAP CER 100PF 200V C0G/NP0 0805

На залиха: 336.802

$0.29691

GCM1885C1H331JA16D

GCM1885C1H331JA16D

TOKO / Murata

CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0603

На залиха: 344.827

$0.29000

CGA8N3X7R2E224K230KA

CGA8N3X7R2E224K230KA

TDK Corporation

CAP CER 0.22UF 250V X7R 1812

На залиха: 113.636

$0.88000

0603Y2005P60BCR

0603Y2005P60BCR

Syfer

CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 0603

На залиха: 265.336

$0.37688

1210J2500562JXT

1210J2500562JXT

Syfer

CAP CER 5600PF 250V X7R 1210

На залиха: 209.912

$0.47639

1210J1000822KXT

1210J1000822KXT

Syfer

CAP CER 8200PF 100V X7R 1210

На залиха: 272.643

$0.36678

K152K15X7RF53H5

K152K15X7RF53H5

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 1500PF 50V X7R RADIAL

На залиха: 2.576.655

$0.03881

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв