1210Y0500332GCR

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1210Y0500332GCR
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1210
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.83440
Листови со податоци онлајн
1210Y0500332GCR PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:3300 pF
 • толеранција:±2%
 • напон - номинален:50V
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1210 (3225 Metric)
 • големина / димензија:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.079" (2.00mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1808Y1K50821KXT

1808Y1K50821KXT

Syfer

CAP CER 820PF 1.5KV X7R 1808

На залиха: 292.423

$0.34197

C317C302J1G5TA7301

C317C302J1G5TA7301

KEMET

CAP CER 3000PF 100V C0G/NP0 RAD

На залиха: 623.014

$0.16051

2220J1000150FFR

2220J1000150FFR

Syfer

CAP CER 15PF 100V C0G/NP0 2220

На залиха: 10.917

$10.07594

1206Y0630441KQT

1206Y0630441KQT

Syfer

CAP CER 440PF 63V C0G/NP0 1206

На залиха: 135.891

$0.73588

K333K20X7RH5UH5

K333K20X7RH5UH5

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 0.033UF 100V X7R RADIAL

На залиха: 884.642

$0.11304

C0805X333K4HACAUTO

C0805X333K4HACAUTO

KEMET

CAP CER 0805 33NF 16V ULTRA STAB

На залиха: 1.569.858

$0.06370

C324C620JAG5TA7301

C324C620JAG5TA7301

KEMET

CAP CER 62PF 250V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 924.983

$0.10811

2225Y2000680JFT

2225Y2000680JFT

Syfer

CAP CER 68PF 200V C0G/NP0 2225

На залиха: 32.487

$3.69376

1206J2000330JCT

1206J2000330JCT

Syfer

CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206

На залиха: 479.570

$0.20852

MA0402XR272K100

MA0402XR272K100

Meritek

CAP CER 2700PF 10V X7R 0402

На залиха: 13.157.894

$0.00760

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв