2220Y5K00221KXT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
2220Y5K00221KXT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 220PF 5KV X7R 2220
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$0.81956
Листови со податоци онлајн
2220Y5K00221KXT PDF
 • серија:FlexiCap™
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:220 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:5000V (5kV)
 • температурен коефициент:X7R (2R1)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:Soft Termination
 • оценки:-
 • апликации:Boardflex Sensitive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:2220 (5750 Metric)
 • големина / димензија:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1206Y5003P60HQT

1206Y5003P60HQT

Syfer

CAP CER 3.6PF 500V C0G/NP0 1206

На залиха: 70.735

$1.55509

1210J0500272KXT

1210J0500272KXT

Syfer

CAP CER 2700PF 50V X7R 1210

На залиха: 272.643

$0.36678

VJ1206A101MXGAT5Z

VJ1206A101MXGAT5Z

Vishay / Vitramon

CAP CER 100PF 1KV NP0 1206

На залиха: 377.928

$0.26460

GCM21BR71C564KA37L

GCM21BR71C564KA37L

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 557.040

$0.17952

VJ0805D1R1BLCAP

VJ0805D1R1BLCAP

Vishay / Vitramon

CAP CER 1.1PF 200V C0G/NP0 0805

На залиха: 188.196

$0.53136

RHEL82A683K1K1H03B

RHEL82A683K1K1H03B

TOKO / Murata

CAP CER

На залиха: 356.531

$0.28048

K560K15C0GH53H5

K560K15C0GH53H5

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

CAP CER 56PF 100V C0G/NP0 RADIAL

На залиха: 1.778.093

$0.05624

0805Y1501P80DQT

0805Y1501P80DQT

Syfer

CAP CER 1.8PF 150V C0G/NP0 0805

На залиха: 220.424

$0.45367

C0603C0G1E470J030BA

C0603C0G1E470J030BA

TDK Corporation

CAP CER 47PF 25V C0G 0201

На залиха: 1.000.000

$0.10000

0805J0630152KXR

0805J0630152KXR

Syfer

CAP CER 1500PF 63V X7R 0805

На залиха: 859.993

$0.11628

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв