1812J0500222KAT

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
1812J0500222KAT
Производителот
Syfer
Опис
CAP CER 2200PF 50V C0G/NP0 1812
Категорија
кондензатори
Семејство
керамички кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$1.04289
Листови со податоци онлајн
1812J0500222KAT PDF
 • серија:-
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:2200 pF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:50V
 • температурен коефициент:C0G, NP0 (1B)
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • карактеристики:-
 • оценки:AEC-Q200
 • апликации:Automotive
 • стапка на неуспех:-
 • тип на монтирање:Surface Mount, MLCC
 • пакет / куќиште:1812 (4532 Metric)
 • големина / димензија:0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
 • висина - седење (макс):-
 • дебелина (макс):0.098" (2.50mm)
 • проред на олово:-
 • олово стил:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
1111J3000180FQT

1111J3000180FQT

Syfer

CAP CER 18PF 300V C0G/NP0 1111

На залиха: 33.617

$3.56958

1206J0160392JFT

1206J0160392JFT

Syfer

CAP CER 3900PF 16V C0G/NP0 1206

На залиха: 229.047

$0.43659

2220J0500394JXT

2220J0500394JXT

Syfer

CAP CER 0.39UF 50V X7R 2220

На залиха: 50.774

$2.16645

1812J0250152JFT

1812J0250152JFT

Syfer

CAP CER 1500PF 25V C0G/NP0 1812

На залиха: 101.231

$1.08662

1812J5000561KAT

1812J5000561KAT

Syfer

CAP CER 560PF 500V C0G/NP0 1812

На залиха: 105.476

$1.04289

06035C104K4T4A

06035C104K4T4A

Elco (AVX)

CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603

На залиха: 1.000.000

$0.10000

GCQ1555C1H7R5DB01D

GCQ1555C1H7R5DB01D

TOKO / Murata

CAP CER 7.5PF 50V C0G/NP0 0402

На залиха: 1.514.463

$0.06603

HMK316B7104KLHT

HMK316B7104KLHT

TAIYO YUDEN

CAP CER 0.1UF 100V X7R 1206

На залиха: 1.238.543

$0.08074

C0805C209C8HACAUTO

C0805C209C8HACAUTO

KEMET

CAP CER 0805 2PF 10V ULTRA STABL

На залиха: 4.514.672

$0.02215

C323C152GAG5TA

C323C152GAG5TA

KEMET

CAP CER 1500PF 250V C0G/NP0 RAD

На залиха: 137.328

$0.72818

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв