WhatsApp Icon
595D335X9050C8T

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
595D335X9050C8T
Производителот
Vishay / Sprague
Опис
CAP TANT 3.3UF 10% 50V 2812
Категорија
кондензатори
Семејство
танталови кондензатори
На залиха
11183
Листови со податоци онлајн
595D335X9050C8T PDF
 • серија:TANTAMOUNT®, 595D
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:3.3 µF
 • толеранција:±10%
 • напон - номинален:50 V
 • тип:Conformal Coated
 • esr (еквивалентен сериски отпор):1.6Ohm
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • живот @ temp.:-
 • тип на монтирање:Surface Mount
 • пакет / куќиште:2812 (7132 Metric)
 • големина / димензија:0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
 • висина - седење (макс):0.110" (2.80mm)
 • проред на олово:-
 • код за големина на производителот:C
 • оценки:-
 • карактеристики:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
TH3D475M035F1000

TH3D475M035F1000

Vishay / Sprague

CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2917

На залиха: 458.085

593D226X96R3A2TE3

593D226X96R3A2TE3

Vishay / Sprague

CAP TANT 22UF 10% 6.3V 1206

На залиха: 442.850

TAP475K016CRW

TAP475K016CRW

Elco (AVX)

CAP TANT 4.7UF 10% 16V RADIAL

На залиха: 151.515

TH3C476M6R3E0800

TH3C476M6R3E0800

Vishay / Sprague

CAP TANT 47UF 20% 6.3V 2312

На залиха: 210.614

199D226X0035E6V1E3

199D226X0035E6V1E3

Vishay / Sprague

CAP TANT 22UF 20% 35V RADIAL

На залиха: 31.662

T495E477M010ATE040

T495E477M010ATE040

KEMET

CAP TANT 470UF 20% 10V 2924

На залиха: 26.849

T491X477M010AT7280

T491X477M010AT7280

KEMET

CAP TANT 470UF 20% 10V 2917

На залиха: 53.792

T491D106M035ATAU04

T491D106M035ATAU04

KEMET

CAP TANT 10UF 20% 35V 2917

На залиха: 229.357

TPSD687K004R0100

TPSD687K004R0100

Elco (AVX)

CAP TANT 680UF 10% 4V 2917

На залиха: 88.477

T495D107K016ATE150

T495D107K016ATE150

KEMET

CAP TANT 100UF 10% 16V 2917

На залиха: 66.666

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв