WhatsApp Icon
173D335X0020VW

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
173D335X0020VW
Производителот
Vishay / Sprague
Опис
CAP TANT 3.3UF 20% 20V AXIAL
Категорија
кондензатори
Семејство
танталови кондензатори
На залиха
16143
Листови со податоци онлајн
173D335X0020VW PDF
 • серија:TANTALEX®, 173D
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • капацитет:3.3 µF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:20 V
 • тип:Molded
 • esr (еквивалентен сериски отпор):-
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • живот @ temp.:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Axial
 • големина / димензија:0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
 • висина - седење (макс):-
 • проред на олово:-
 • код за големина на производителот:V
 • оценки:-
 • карактеристики:General Purpose
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
TACA476M006RTA

TACA476M006RTA

Elco (AVX)

CAP TANT 47UF 20% 6.3V 1206

На залиха: 69.930

173D226X9025Y

173D226X9025Y

Vishay / Sprague

CAP TANT 22UF 10% 25V AXIAL

На залиха: 25.843

TPMD687M004R0025

TPMD687M004R0025

Elco (AVX)

CAP TANT 680UF 20% 4V 2917

На залиха: 28.850

TPSE476M020R0070

TPSE476M020R0070

Elco (AVX)

CAP TANT 47UF 20% 20V 2917

На залиха: 29.855

T97R106K075ESA

T97R106K075ESA

Vishay / Sprague

CAP TANT 10UF 10% 75V 3024

На залиха: 9.511

173D825X9010VE3

173D825X9010VE3

Vishay / Sprague

CAP TANT 8.2UF 10% 10V AXIAL

На залиха: 163.800

TRJA334K050RRJ

TRJA334K050RRJ

Elco (AVX)

CAP TANT 0.33UF 10% 50V 1206

На залиха: 257.678

T494X477K006AT

T494X477K006AT

KEMET

470.UF 6.0V

На залиха: 35.155

T491C106K020AT

T491C106K020AT

KEMET

CAP TANT 10UF 10% 20V 2312

На залиха: 153.846

T491A335K006AT4659

T491A335K006AT4659

KEMET

CAP TANT 3.3UF 10% 6.3V 1206

На залиха: 984.445

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв