LKS1V223MESC

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
LKS1V223MESC
Производителот
Nichicon
Опис
CAP ALUM 22000UF 20% 35V SNAP
Категорија
кондензатори
Семејство
алуминиумски електролитски кондензатори
На залиха
0
Единечната цена
$6.30555
Листови со податоци онлајн
LKS1V223MESC PDF
 • серија:LKS
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • капацитет:22000 µF
 • толеранција:±20%
 • напон - номинален:35 V
 • esr (еквивалентен сериски отпор):-
 • живот @ temp.:1000 Hrs @ 85°C
 • Работна температура:-40°C ~ 85°C
 • поларизација:Polar
 • оценки:-
 • апликации:Audio
 • бранување струја @ ниска фреквенција:4.4 A @ 120 Hz
 • бранување струја @ висока фреквенција:-
 • импеданса:-
 • проред на олово:0.394" (10.00mm)
 • големина / димензија:1.378" Dia (35.00mm)
 • висина - седење (макс):1.575" (40.00mm)
 • големината на земјиштето за површинска планина:-
 • тип на монтирање:Through Hole
 • пакет / куќиште:Radial, Can - Snap-In
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
B43231A4157M

B43231A4157M

TDK EPCOS

CAP ALUM 150UF 20% 350V SNAP

На залиха: 72.091

$1.52584

UCJ1H100MCL1GS

UCJ1H100MCL1GS

Nichicon

CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD

На залиха: 100.917

$1.09000

EGXE350ELL331MJ20S

EGXE350ELL331MJ20S

United Chemi-Con

CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL

На залиха: 259.612

$0.38519

UBT1K470MPD1TD

UBT1K470MPD1TD

Nichicon

CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL

На залиха: 121.951

$0.82000

UCY2E270MPD1TD

UCY2E270MPD1TD

Nichicon

CAP ALUM 27UF 20% 250V RADIAL

На залиха: 104.166

$0.96000

EKXJ221ELL270MJ16S

EKXJ221ELL270MJ16S

United Chemi-Con

CAP ALUM 27UF 20% 220V RADIAL

На залиха: 354.836

$0.28182

LGU1K122MELZ

LGU1K122MELZ

Nichicon

CAP ALUM 1200UF 20% 80V SNAP

На залиха: 38.869

$2.83000

CG152U050R2C

CG152U050R2C

Cornell Dubilier Electronics

CAP ALUM 1500UF 50V SCREW

На залиха: 6.752

$16.29080

ALC80H222FP400

ALC80H222FP400

KEMET

SNAP-IN HIGH CV 105C 2200UF 400V

На залиха: 5.788

$19.00233

EEU-EB2V220

EEU-EB2V220

Panasonic

CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL

На залиха: 94.827

$1.16000

Категорија на производи

додатоци
278 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
Врв