WhatsApp Icon
RCMA40121R0DHB25

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RCMA40121R0DHB25
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
14246
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Box
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
RLR20C3901GSBSL

RLR20C3901GSBSL

Vishay / Dale

ERL-20 3.9K 2% T-1 RLR20C3901GS

На залиха: 15.233

RNC55H1503FSRSL

RNC55H1503FSRSL

Vishay / Dale

RES 150K OHM 1/8W 1% AXIAL

На залиха: 49.549

RNC60H4930DSB14

RNC60H4930DSB14

Vishay / Dale

RES 493 OHM 1/4W .5% AXIAL

На залиха: 28.957

RLR07C1102FSRE7

RLR07C1102FSRE7

Vishay / Dale

ERL-07 11K 1% T-1 RLR07C1102FS R

На залиха: 262.894

CMF5517K800FHR6

CMF5517K800FHR6

Vishay / Dale

RES 17.8K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 952.380

CMF5527R400FKBF

CMF5527R400FKBF

Vishay / Dale

RES 27.4 OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 87.301

RWR81SR619FSBSL

RWR81SR619FSBSL

Vishay / Dale

RES 0.619 OHM 1W 1% WW AXIAL

На залиха: 9.093

RN65C1872FRE6

RN65C1872FRE6

Vishay / Dale

RES 18.7K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 308.641

RCME0264901FYS03

RCME0264901FYS03

Vishay / Sfernice

SFERNICE FIXED RESISTORS

На залиха: 2.348

RWR74S48R7FSBSL

RWR74S48R7FSBSL

Vishay / Dale

RES 48.7 OHM 5W 1% WW AXIAL

На залиха: 18.501

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв