RLR07C3004GSRE523

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLR07C3004GSRE523
Производителот
Vishay / Dale
Опис
ERL-07-23 3M 2% T-1 RLR07C3004GS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$2.10376
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • отпор:3 MOhms
 • толеранција:±2%
 • моќност (вати):0.25W, 1/4W
 • составот:Metal Film
 • карактеристики:Military, Moisture Resistant, Weldable
 • температурен коефициент:±100ppm/°C
 • Работна температура:-65°C ~ 150°C
 • пакет / куќиште:Axial
 • добавувач уред пакет:Axial
 • големина / димензија:0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:2
 • стапка на неуспех:S (0.001%)
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
ROX300400RFNEMN

ROX300400RFNEMN

Vishay / Dale

RES 400 OHM 1% 10W AXIAL

На залиха: 3.097

$38.74290

RNC50H29R4BSB14

RNC50H29R4BSB14

Vishay / Dale

RES 29.4 OHM 1/10W .1% AXIAL

На залиха: 18.126

$7.72350

RNC60H1102BSRSL

RNC60H1102BSRSL

Vishay / Dale

RES 11K OHM 1/4W .1% AXIAL

На залиха: 17.733

$7.89450

RN60C97R6FRSL

RN60C97R6FRSL

Vishay / Dale

RES 97.6 OHM 1/4W 1% AXIAL

На залиха: 408.496

$0.24480

CMF5518K000BERE70

CMF5518K000BERE70

Vishay / Dale

RES 18K OHM 1/2W 0.1% AXIAL

На залиха: 294.854

$0.33915

RNC50K2742FRB14

RNC50K2742FRB14

Vishay / Dale

RES 27.4K OHM 1/10W 1% AXIAL

На залиха: 70.090

$1.56940

RN65D3243FBSL

RN65D3243FBSL

Vishay / Dale

RES 324K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 72.751

$1.51200

RLR20C7502FSB14

RLR20C7502FSB14

Vishay / Dale

ERL-20 75K 1% T-1 RLR20C7502FS B

На залиха: 17.056

$8.20800

Y0062134R710T0L

Y0062134R710T0L

VPG Foil

RES 134.71 OHM 0.6W 0.01% RADIAL

На залиха: 10.868

$10.12130

RWR81S1R47FRS73

RWR81S1R47FRS73

Vishay / Dale

RES 1.47 OHM 1W 1% WW AXIAL

На залиха: 31.409

$3.82050

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв