RLP03130R0FB00

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLP03130R0FB00
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$11.61400
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
RNC55H7683FSB14

RNC55H7683FSB14

Vishay / Dale

RES 768K OHM 1/8W 1% AXIAL

На залиха: 41.353

$2.66000

RWR80N2000BRB12

RWR80N2000BRB12

Vishay / Dale

RES 200 OHM 2W 0.1% WW AXIAL

На залиха: 5.118

$21.49120

RWR89S6R04FSBSL

RWR89S6R04FSBSL

Vishay / Dale

RES 6.04 OHM 3W 1% WW AXIAL

На залиха: 19.226

$7.28180

RLR07C1052FPB14

RLR07C1052FPB14

Vishay / Dale

ERL-07 10.5K 1% T-1 RLR07C1052FP

На залиха: 52.856

$2.08110

SFR2500001302JR500

SFR2500001302JR500

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 13K OHM 0.4W 5% AXIAL

На залиха: 6.257.822

$0.01598

RLP0315R00DB15

RLP0315R00DB15

Vishay / Sfernice

SFERNICE FIXED RESISTORS

На залиха: 9.840

$11.17800

RNC55J1203BRB14

RNC55J1203BRB14

Vishay / Dale

RES 120K OHM 1/8W .1% AXIAL

На залиха: 24.429

$4.91200

PF1262-18KF1

PF1262-18KF1

Riedon

RES 18K OHM 20W 1% TO126

На залиха: 63.525

$1.73160

RNF14FTC2K43

RNF14FTC2K43

Stackpole Electronics, Inc.

RES 2.43K OHM 1/4W 1% AXIAL

На залиха: 6.535.947

$0.01530

H861R9DZA

H861R9DZA

TE Connectivity AMP Connectors

RES 61.9 OHM 1/4W 0.5% AXIAL

На залиха: 261.684

$0.38214

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв