RLP03390R0FR15

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLP03390R0FR15
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$4.86381
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Tape & Reel (TR)
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
RNC55J5230FSB14

RNC55J5230FSB14

Vishay / Dale

RES 523 OHM 1/8W 1% AXIAL

На залиха: 42.169

$2.60850

RNC55H1652BMRSL

RNC55H1652BMRSL

Vishay / Dale

RES 16.5K OHM 1/8W .1% AXIAL

На залиха: 25.252

$4.75200

RLR07C2002FPRSL

RLR07C2002FPRSL

Vishay / Dale

RES 20K OHM 1% 1/4W AXIAL

На залиха: 181.686

$0.55040

Y1453350R000V0L

Y1453350R000V0L

VPG Foil

RES 350 OHM 0.6W 0.005% RADIAL

На залиха: 7.332

$15.00240

RLR07C3830FSRE8

RLR07C3830FSRE8

Vishay / Dale

ERL-07 383 1% T-1 RLR07C3830FS R

На залиха: 238.691

$0.41895

CW001560R0JE70HS

CW001560R0JE70HS

Vishay / Dale

RES 560 OHM 5% AXIAL

На залиха: 221.793

$0.45087

RN55E1213BBSL

RN55E1213BBSL

Vishay / Dale

RES 121K OHM 1/8W .1% AXIAL

На залиха: 72.751

$1.51200

RLR07C1073FPBSL

RLR07C1073FPBSL

Vishay / Dale

ERL-07 107K 1% T-1 RLR07C1073FP

На залиха: 49.549

$2.22000

RNF12FTD287K

RNF12FTD287K

Stackpole Electronics, Inc.

RES 287K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 5.050.505

$0.01980

CMF65R37500GNEK11

CMF65R37500GNEK11

Vishay / Dale

RES 0.375 OHM 1.5W 2% AXIAL

На залиха: 128.307

$0.77938

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв