MVW1\280K00JBJ

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
MVW1\280K00JBJ
Производителот
Vishay / Dale
Опис
RES 80K OHM 5% 1W AXIAL
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$13.18800
Листови со податоци онлајн
MVW1\280K00JBJ PDF
 • серија:MVW
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • отпор:80 kOhms
 • толеранција:±5%
 • моќност (вати):1W
 • составот:Carbon Film
 • карактеристики:High Voltage
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:Axial
 • добавувач уред пакет:Axial
 • големина / димензија:0.155" Dia x 0.545" L (3.94mm x 13.84mm)
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:2
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
B12J50KE

B12J50KE

Ohmite

RES 50K OHM 5% 12W AXIAL

На залиха: 17.199

$8.14000

MBA02040C1070FRP00

MBA02040C1070FRP00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 107 OHM 0.4W 1% AXIAL

На залиха: 4.016.064

$0.02490

RNC55H9093FPBSL

RNC55H9093FPBSL

Vishay / Dale

RES 909K OHM 1/8W 1% AXIAL

На залиха: 37.639

$2.92250

CF1/4CT52R2R2J

CF1/4CT52R2R2J

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 2.2 OHM 5% 1/4W AXIAL

На залиха: 1.000.000

$0.10000

RNC60H4870FSB14

RNC60H4870FSB14

Vishay / Dale

RES 487 OHM 1/4W 1% AXIAL

На залиха: 39.867

$3.01000

RNC60H2403BSBSL

RNC60H2403BSBSL

Vishay / Dale

RES 240K OHM 1/4W .1% AXIAL

На залиха: 17.733

$7.89450

RN55C3570BB14

RN55C3570BB14

Vishay / Dale

RES 357 OHM 1/8W .1% AXIAL

На залиха: 87.301

$1.26000

UB5C-240RF8

UB5C-240RF8

Riedon

RES 240 OHM 5W 1% AXIAL

На залиха: 274.408

$0.36442

RN60C1620FB14

RN60C1620FB14

Vishay / Dale

RES 162 OHM 1/4W 1% AXIAL

На залиха: 87.301

$1.26000

RN60D6981FR36

RN60D6981FR36

Vishay / Dale

RES 6.98K OHM 1/4W 1% AXIAL

На залиха: 1.028.806

$0.09720

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв