RLP03R1000JB15MG7

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLP03R1000JB15MG7
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$9.33100
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
CMF5516K500FEEB

CMF5516K500FEEB

Vishay / Dale

RES 16.5K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 484.848

$0.20625

CA0002467R0KB12

CA0002467R0KB12

Vishay / Dale

RES 467 OHM 2W 10% AXIAL

На залиха: 72.751

$1.51200

RLR07C3651FSRE823

RLR07C3651FSRE823

Vishay / Dale

ERL-07-23 3.65K 1% T-1 RLR07C365

На залиха: 111.886

$0.89376

RNC50J4123FSB14

RNC50J4123FSB14

Vishay / Dale

RES 412K OHM 1/10W 1% AXIAL

На залиха: 19.401

$7.21600

CMF55340K00FKEB

CMF55340K00FKEB

Vishay / Dale

RES 340K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 1.059.322

$0.09440

CMF5569K000BEEB70

CMF5569K000BEEB70

Vishay / Dale

RES 69K OHM 1/2W .1% AXIAL

На залиха: 251.464

$0.39767

MRS25000C1072FCT00

MRS25000C1072FCT00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 10.7K OHM 0.6W 1% AXIAL

На залиха: 384.615

$0.26000

RLR07C1334FRRE5

RLR07C1334FRRE5

Vishay / Dale

ERL-07 1.33M 1% T-1 RLR07C1334FR

На залиха: 59.733

$1.84150

RWR80N4R64FRB12

RWR80N4R64FRB12

Vishay / Dale

RES 4.64 OHM 2W 1% WW AXIAL

На залиха: 16.997

$8.23650

CMF5519R600DHR6

CMF5519R600DHR6

Vishay / Dale

RES 19.6 OHM 1/2W 0.5% AXIAL

На залиха: 637.592

$0.15684

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв