RLP01R4700GS00

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLP01R4700GS00
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
0
Единечната цена
$10.50800
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Bag
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
RWR89S6250FSB12

RWR89S6250FSB12

Vishay / Dale

RES 625 OHM 3W 1% WW AXIAL

На залиха: 19.117

$6.80000

RLR05C1743FPRE7

RLR05C1743FPRE7

Vishay / Dale

ERL-05 174K 1% T-1 RLR05C1743FP

На залиха: 129.188

$0.77406

CMF60681R00FKR6

CMF60681R00FKR6

Vishay / Dale

RES 681 OHM 1W 1% AXIAL

На залиха: 992.063

$0.10080

RNC50H19R6BSRSL

RNC50H19R6BSRSL

Vishay / Dale

RES 19.6 OHM 1/10W .1% AXIAL

На залиха: 16.169

$9.27680

RNC60H1002FRBSL

RNC60H1002FRBSL

Vishay / Dale

RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL

На залиха: 33.287

$3.60500

WW12FT59R0

WW12FT59R0

Stackpole Electronics, Inc.

RES 59 OHM 0.4W 1% AXIAL

На залиха: 341.763

$0.29260

H837R4BZA

H837R4BZA

TE Connectivity AMP Connectors

RES 37.4 OHM 1/4W 0.1% AXIAL

На залиха: 202.429

$0.49400

RLR05C7871FSBSL

RLR05C7871FSBSL

Vishay / Dale

RES 7.87K OHM 1% 1/8W AXIAL

На залиха: 33.613

$3.57000

RLR05C28R7FSRE6

RLR05C28R7FSRE6

Vishay / Dale

ERL-05 28.7 1% T-1 RLR05C28R7FS

На залиха: 129.188

$0.77406

MBA02040C2612FC100

MBA02040C2612FC100

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 26.1K OHM 0.4W 1% AXIAL

На залиха: 1.771.793

$0.05644

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв