WhatsApp Icon
RLP0650R00DB00

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RLP0650R00DB00
Производителот
Vishay / Sfernice
Опис
SFERNICE FIXED RESISTORS
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
18529
Листови со податоци онлајн
-
 • серија:*
 • пакет:Box
 • статус на дел:Active
 • отпор:-
 • толеранција:-
 • моќност (вати):-
 • составот:-
 • карактеристики:-
 • температурен коефициент:-
 • Работна температура:-
 • пакет / куќиште:-
 • добавувач уред пакет:-
 • големина / димензија:-
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:-
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
RNC55J1622DSB14

RNC55J1622DSB14

Vishay / Dale

RES 16.2K OHM 1/8W .5% AXIAL

На залиха: 28.517

RN70C4020FBSL

RN70C4020FBSL

Vishay / Dale

RES 402 OHM 3/4W 1% AXIAL

На залиха: 72.751

RLR05C1961FSB14

RLR05C1961FSB14

Vishay / Dale

RES 1.96K OHM 1% 1/8W AXIAL

На залиха: 41.083

RLR05C5623FRBSL19

RLR05C5623FRBSL19

Vishay / Dale

ERL-05-19 562K 1% T-1 RLR05C5623

На залиха: 9.772

CMF55576K00FKRE70

CMF55576K00FKRE70

Vishay / Dale

RES 576K OHM 1/2W 1% AXIAL

На залиха: 1.234.567

RSMF5JA100R

RSMF5JA100R

Stackpole Electronics, Inc.

RES 100 OHM 5W 5% AXIAL

На залиха: 384.792

RLR07C6191FPR36

RLR07C6191FPR36

Vishay / Dale

RES 6.19K OHM 1% 1/4W AXIAL

На залиха: 280.552

RLR07C3602GSRE723

RLR07C3602GSRE723

Vishay / Dale

ERL-07-23 36K 2% T-1 RLR07C3602G

На залиха: 126.154

RWR89S10R0FSBSL

RWR89S10R0FSBSL

Vishay / Dale

RES 10 OHM 3W 1% WW AXIAL

На залиха: 19.226

CPL05R0600JB143

CPL05R0600JB143

Vishay / Dale

RES 0.06 OHM 5W 5% AXIAL

На залиха: 11.000

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв