WhatsApp Icon
CMF701M2000FKEK

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
CMF701M2000FKEK
Производителот
Vishay / Dale
Опис
RES 1.2M OHM 1.75W 1% AXIAL
Категорија
отпорници
Семејство
отпорници-преку дупка
На залиха
19246
Листови со податоци онлајн
CMF701M2000FKEK PDF
 • серија:CMF
 • пакет:Bulk
 • статус на дел:Active
 • отпор:1.2 MOhms
 • толеранција:±1%
 • моќност (вати):1.75W
 • составот:Metal Film
 • карактеристики:Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
 • температурен коефициент:±100ppm/°C
 • Работна температура:-55°C ~ 175°C
 • пакет / куќиште:Axial
 • добавувач уред пакет:Axial
 • големина / димензија:0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
 • висина - седење (макс):-
 • број на раскинувања:2
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Купи
UPF50B10KV

UPF50B10KV

TE Connectivity AMP Connectors

RES 10K OHM 1/2W 0.1% AXIAL

На залиха: 38.923

CMF202R7000GNR6

CMF202R7000GNR6

Vishay / Dale

RES 2.7 OHM 1W 2% AXIAL

На залиха: 89.123

RL20S102GBSL

RL20S102GBSL

Vishay / Dale

RES 1K OHM 1/2W 2% AXIAL

На залиха: 49.549

RLR07C28R0FSRE8

RLR07C28R0FSRE8

Vishay / Dale

ERL-07 28 1% T-1 RLR07C28R0FS RE

На залиха: 238.691

RLR05C4873FPB14

RLR05C4873FPB14

Vishay / Dale

ERL-05 487K 1% T-1 RLR05C4873FP

На залиха: 16.603

RNC50J2612FSRE6

RNC50J2612FSRE6

Vishay / Dale

RES 26.1K OHM 1/10W 1% AXIAL

На залиха: 81.085

RNC55J2263BRRSL

RNC55J2263BRRSL

Vishay / Dale

RES 226K OHM 1/8W .1% AXIAL

На залиха: 24.038

RLR07C3303GRB14

RLR07C3303GRB14

Vishay / Dale

RES 330K OHM 2% 1/4W AXIAL

На залиха: 59.054

NFR25H0001009JA100

NFR25H0001009JA100

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 10 OHM 5% 1/2W AXIAL

На залиха: 250.000

RLR07C1211FSRE7

RLR07C1211FSRE7

Vishay / Dale

ERL-07 1.21K 1% T-1 RLR07C1211FS

На залиха: 262.894

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв