RL3264SW4-003M-F-T5

Сликата е за референца, ве молиме контактирајте не за да ја добиете вистинската слика

Производител Дел
RL3264SW4-003M-F-T5
Производителот
Susumu
Опис
RES 0.003 OHM 1% 2W 2512
Категорија
отпорници
Семејство
чип отпорници-површинска монтажа
На залиха
0
Единечната цена
$0.83790
Листови со податоци онлајн
RL3264SW4-003M-F-T5 PDF
 • серија:RL
 • пакет:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • статус на дел:Active
 • отпор:3 mOhms
 • толеранција:±1%
 • моќност (вати):2W
 • составот:Thin Film
 • карактеристики:Current Sense
 • температурен коефициент:±200ppm/°C
 • Работна температура:-55°C ~ 125°C
 • пакет / куќиште:2512 (6432 Metric)
 • добавувач уред пакет:2512
 • оценки:-
 • големина / димензија:0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
 • висина - седење (макс):0.026" (0.65mm)
 • број на раскинувања:4
 • стапка на неуспех:-
испорачување Период на испорака За деловите што се на залиха, нарачките се проценуваат да се испорачаат за 3 дена.
InFortune испраќа нарачки еднаш дневно околу 17 часот, освен недела.
Откако ќе се испрати, проценетото време за испорака зависи од долунаведените превозници што сте ги избрале.
DHL Express, 3-7 работни дена.
DHL e-commerce, 12-22 работни дена.
Меѓународен приоритет на FedEx, 3-7 работни дена.
ЕМС, 10-15 работни дена.
Регистрирана воздушна пошта, 15-30 работни дена
Цени за испорака Цените за испорака за вашата нарачка може да се најдат во кошничката.
Опција за испорака Обезбедуваме меѓународен превоз со DHL, FedEx, EMS, SF Express и регистрирана воздушна пошта.
Следење на испорака Ќе ве известиме по е-пошта со број за следење штом ќе се испрати нарачката.
Можете исто така да го најдете бројот за следење во историјата на нарачки.
Враќање / гаранција Враќање Враќањата вообичаено се прифаќаат кога ќе се завршат во рок од 30 дена од датумот на испорака, ве молиме контактирајте со службата за корисници за овластување за враќање.
Деловите треба да бидат неискористени и во оригинално пакување.
Клиентот треба да ја преземе одговорноста за испораката.
Гаранција Сите купувања од InFortune доаѓаат со политика за враќање на пари од 30 дена, плус 90-дневна гаранција на InFortune против какви било производствени дефекти.
Оваа гаранција нема да се однесува на кој било предмет каде што дефектите се предизвикани од неправилно склопување на клиентот, неуспехот од страна на клиентот да ги следи упатствата, модификација на производот, небрежност или неправилно работење
Истражување

Топли производи

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Препорачано за тебе

Слика Број на дел Опис Акции Единечната цена Купи
D55342K07B379BRWS

D55342K07B379BRWS

Vishay / Dale

RES SMD 379K OHM 0.1% 1/4W 1206

На залиха: 15.873

$9.45000

RN73R2ETTD1520B10

RN73R2ETTD1520B10

KOA Speer Electronics, Inc.

RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1%

На залиха: 250.626

$0.39900

RN73R2BTTD8060F100

RN73R2BTTD8060F100

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 806 OHM 1% 1/4W 1206

На залиха: 961.538

$0.10400

RN73R1ETTP3600B10

RN73R1ETTP3600B10

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 360 OHM 0.1% 1/16W 0402

На залиха: 721.500

$0.13860

RK73B1HTTC434J

RK73B1HTTC434J

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 430K OHM 5% 1/20W 0201

На залиха: 10.718.113

$0.00933

CRCW1218464RFKEK

CRCW1218464RFKEK

Vishay / Dale

RES SMD 464 OHM 1% 1W 1218

На залиха: 920.132

$0.10868

TNPW12064K75BETA

TNPW12064K75BETA

Vishay / Dale

RES 4.75K OHM 0.1% 1/4W 1206

На залиха: 272.420

$0.36708

CRCW1218442KFKEK

CRCW1218442KFKEK

Vishay / Dale

RES SMD 442K OHM 1% 1W 1218

На залиха: 920.132

$0.10868

TNPW0402910RBYED

TNPW0402910RBYED

Vishay / Dale

RES 910 OHM 0.1% 1/10W 0402

На залиха: 417.710

$0.23940

M55342K06B6B04RWS

M55342K06B6B04RWS

Vishay / Dale

RES SMD 6.04KOHM 0.1% 0.15W 0805

На залиха: 10.500

$10.47600

Категорија на производи

додатоци
247 Предмети
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
Врв